Yazılar

Tavsiyeler

 

Pınar Yxx 
Tarih
12-07-2012 22:38
Mesaj

merhaba, Aykut beyi internet üzerinden tesadüfen farkettim ardından egitim ve öğrenim bilgilerini inceledim ve kendisinden mesleki bir konuyla ilgili bize yardımcı olmasını istedim hiç tanımadığı birisi olarak telefondan yardım istememe rağmen hiç tereddütsüz bizden yardımını esirgemeyip bilgilerini bizimle paylaştı;vermiş olduğu bilgilerle maddi durumu iyi olmayan birçok insana yardımcı olacağımıza ve o insanların hayır dualarını alacagımıza inanıyorum kendisine çok teşekkür ediyorum .

 

 

 

Beyhan xx 
Tarih
13-05-2012 21:25
Mesaj

Merhaba...Aykut Beyi,oğlum ile ilgili endişelerim ve zaman zaman gelen şikayetler beni yardım almak için arayışa ittiğinde internet aracılığı ile buldum, nitekim iyiki farketmişim dediğim değerli hocama ulaştım, oğlumla ilgilendi ve benim soru işaretlerimi giderdi.Hem tavsiyeleriyle oğlumu mutlu etti ,hemde beni inanılmaz aydınlattı.Cana yakın,yardımsever ve insanı anlayan biri,muayenehanesi kendisi gibi rahatlatıcı,gerçekten çok nadir bulunan değerli insanlardan biri....Sağolun hocam!

 

 

Yazan
E.İ. 
Tarih
06-05-2012 19:53
Mesaj

Çocuğumda dikkat eksikliği olduğundan, eşimle bir pedagoga danışmaya karar verdik. Araştırmalarımız ve tavsiyeler üzerine Aykut Bey'e danışmaya karar verdik. Çocuğumuza 1,5 aydır dikkat eksikliği konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Kendisinden çok memnunuz, çocuğumuza faydası üst düzeyde. Gerek mesleki olarak gerekse kişi olarak, çok başarılı ve bir o kadar da mütevazi. İşini severek yapan, kendini geliştirmiş bir kişi. Dikkat eksikliği dışında, çocuğumuzun gelişimi hakkında her türlü sorumuzada yanıt veriyor. Çocuğunda farklı bir sorun olan arkadaşıma da tavsiye ettim, onlar da çok memnun kaldılar. Bu kadar tecrübeli ve uzman olmasına rağmen gerçekten çok mütevazi bir insan. Sorularımızı ve anlatmak istediklerimizi hiç sıkılmadan sonuna kadar dinliyor ve hepsini de ayrıntısıyla yanıtlıyor. Sonuç olarak Aykut Beyi; işinin uzmanı, tam bir profesyonel, mütevazi, sakin kişiliğe sahip, kesinlikle tavsiye edilebilir olarak nitelendirebilirim.

 

 

Sema Gxx 
Tarih
07-03-2012 13:56
Mesaj

Aykut beyi tesadüfen internet aracılığıyla buldum. Kendisine çocuğum hakkında soru sordum. Kendisi yazdıklarımın karşılığı olarak telefonla bana ulaştı. Çocuğuma yardımcı olacağını söyledi ve muayene için randevu verip bana yardımcı oldu.Ben çocuğumun dikkat dağınıklığı problemi için gitmiştim kendisi çocuğumun içine kapanık olduğunu anladı ve çok yardımcı oldu. İçten yaklaşımı ve samimi oluşu göz ardı edilemez. Kendisini yeterince geliştirmiş bir doktor olarak görmüş oldum. 3 Kelime ile tanımlarsak; işini iyi yapan, insan halinden anlayan,güler yüzü ve samimiyeti.Çalıştığı yeri çok uzak olmama rağmen bana çok yardımcı oldular beni sabırla beklediler.Telefonla yardımcı oldular, ilgilerine alakalarına minnetarım teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.Çocuğumun düzeleceğine inanmaya başladım.

 

 

 

 

Yazan
Uğur Gxx 
Tarih
11-02-2012 18:51
Mesaj

Kendisi ile bir tavsiye üzerine görüşmeye başladım. Çok iyi bir dinleyici olduğunu söyleyebilirim. Samimi ve sempatik bir insan. Ayrıca çok sabırlı ve karşısındakini sıkmayan biri. Benim ne istediğimi ve ne istemediğimi çok iyi çözümledi. Farklı bir perspektiften yaklaştı ve olumlu düşünebilmem için çözüm önerileri sundu. Ne yapmam gerektiğine karar vermemde yön gösterdi. Ve bu konudaki sorumluluklarımı mantıklı bir şekilde açıkladı. Aklımdaki şüpheleri ve belirsizlikleri ortadan kaldırdı. Ve bunu yaparken kesinlikle hiç zorlamadı. Ben kendisinden çok memnunum. Onunla konuşurken karşınızdakinin bir psikolog olduğunu unutuyorsunuz. Genel olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi günler.

 

 

azan
Celalettin Üxx 
Tarih
13-12-2011 14:05
Mesaj

Kısa ve öz olarak şunu belirtmek isterim. Kızım görüşmeden çıktıktan sonra, - Baba ben bu doktoru daha çok sevdim. demesi benim için olaya noktayı koymuştur. Gerek bilgi birikimi olarak konuşması beni ikna etmişti zaten. Öyle büyük paralar peşinden koşmayan birisi olduğunuda gördükten sonra, Allah izin verirse devam etmeyi düşünüyorum. (Ben kendi halinde bir işçiyim, Kesinlikle bu konu kızımdan önce gelmez lakin her ne kadarda olsa benim için önemli bir mevzu idi, artık o soru işareti yok.)

 

Yazan
YEŞİMA 
Tarih
28-11-2011 23:05
Mesaj

Merhabalar, Sayın Aykut Akova Bey'e evliliğinde sorun yaşayan ve şu anda gayet iyi ilişkileri olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende, kendi evliliğimi kurtarabilmek için başvurdum. Kendisi, eşimle birlikte bir kaç seans terapiye gelmemizin uygun olacağını bildirdi. Konusuna oldukça hakim olduğunu ve işini gerçekten severek yaptığını gördüm. Şu an seanslarımıza başladık. Gayet iyi geçtiğini ve sonuçtan memnun olduğumu bildirmek istiyorum. Böyle zor bir dönemde güveneceğiniz bir profosyenelden yardım almak gerçekten çok önemli...Herkese tavsiye ediyorum. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.

 

Yazan
erdem 
Tarih
19-11-2011 23:12
Mesaj
Ben üniversitede okuyan bir gencim mesleki ve sosyal sıkıntılardan dolayı depresyona girdim. Psikologlara gitmek veya profesyonel yardım almamın her zaman gerekli olduğu kanısındayım. Aykut bey ile ilk defa bugün görüştüm. İlk görüşmeden aykut beyin ne kadar ii bir hekim olduğunu farketttim. İnsana değer vermesi, fikirleri ve kullandığı teknikler bu işten başarı olduğunun kanıtıdır. Aykut beyle bundan sonraki görüşmelerimizinde iyi olacağını ilk görüşmeden anladım. Uzak bir ilçeden oturduğum halde geldiğim yola değdiğini düşünüyorum. Daha önce bir kaç psikolog denedim. Seanlar öyle çabuk bitiyordu ki hiç verim alamıyordum. Aykut beyle seansım çok verimli geçti.

 

Yazan
Can Dxx 
Tarih
10-05-2011 23:05
Mesaj
Merhaba antidepresanların eline düşmüş bir durumdayken birden annem saolsun araştırmış ve alanında uzman olan aykut hocamı bulmuş ilk başta antidepresana alışmıs biri olarak işe yaramaz dedim ama annemi kırmayıp denemeye karar verdim ilk gün gittik ve çok iyi bir karşılama ve misafir ahırlıyor gibi bir ilgi gösterdi bize ben şahsen onun bilgilerinden ve deneyimlerinden bir kazanım elde ettiğim için memnunum şimdi iyiyim ve antidepresanlardan kurtuldum kendi kendimin doktoru oldum herşey meğer psikolojik olarak başlıyor beyin sizin kontorülünüzde yeterki onu siz yönetin ve dış olumsuz veya güveninizi kırıcı gelişmeleri aldırmayın siz kendinizin doktoru olun aykut hocam dan bunu öğrendim ben iyiyim mutluyum yaşamayı seviyorum bu hastalıgımda geçicek dedim hergun kendime ve bitkisel bir sinir sistemi rahatlatıcı kullandım Site Editörleri Tarafından Kapatıldı diye herkeze öneririm çünki antidepresanlar sinir sistemini etkiliyormuş aykut hocamında dediği gibi senin ilacın en tepende mantığı en iyisi :) şiddetle tavsiye ediyorum ilk gidişinizden 1 hafta sonra etkili bir yardım ve destek göreceksiniz o kadar mail attım hepsini aynı gün hatta 1 saat içinde cevapladı hic bikip yogunum diye terslemedi hocamında dediği gibi para işimizin bir karşılığı ama sizin mutlu olmanız ve sağlığınız aykut hoca için 1 numaralı sırada herkeze öneririm alanında uzman bir hocadır :) BİZ BIRLIKTE GUCLUYUZ AYKUT HOCAMIZIN ideali :)

 

 

Dr.hakan bayraktar 
Tarih
27-09-2010 10:51
Mesaj

Ben Aykut Bey'le 2009 yılında ortopedi uzmanı olarak çalıştığım hastanede tanıştım.İlerleyen zaman içerisinde kendisini yakından tanıma fırsatım oldu.Gerek kişilik gerekse de hastalarına yaklaşım şekliyle uzman hekim arakadaşlarımız arasında haklı bir saygınlık kazandı.Ben de hastalarıma zaman zaman kendisini tavsiye ettim ve hastalardan ve hasta sahiplerinden herzaman olumlu görüşler aldım.Dolayısıyla bu durumu sizlerle paylaşmak istedim. Op.Dr.Hakan BAYRAKTAR ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI.

 

 

Halime BAYGIN 
Tarih
24-01-2009 20:46
Mesaj

Merhaba öncelikle teşekkür ediyorum nette dolaşırken böyle bir sitenin varlığını gördüm bir süre inceledikten sonra bir kaç ay önce aykut beyi gördüm ve tanıdım önce email yolladım cevap vereceğeni tahmin etmiyordum daha doğrusu neden yazsın ki diye düşünürken hemen akşamı mesaj geldi ve o gün bugün hiperaktivite olan çocuğum için terapiler alıyoruz yaklaşık 8 ay olucak ve biz çok mutluyuz gerçekten çok büyük ilerlemeler ve gelişmeler oldu oğlumda düzene girdi ama bu okadar kolay olmadı uzun bir süreçe girdik ve baaşrdık burada dikkatinizi sabırla bir yere toplamanızı öneririm bu dönemde size çok uzun gelebilir aama sonunda çok mutlu olacağınızdan emin olun biz olduk ve aykut beye teşekkürler allah ondan razı olsun tavsiye ediyorum birebir mükemmel bir insan sevgiler iyi çalışmalar dilerim.

 

Burcu 
Tarih
08-10-2011 20:46
Mesaj

Merhabalar.. Aykut beyle dün tanıştım hastası olarak görüştüm ve iyiki tanımışım.. Beni çok güzel birşekilde karşıladı ve kendimle tamamen umudumu yitirdiğim anda tanıdım kendisini.. Bu işi para için yapmayan son derece mütevazi ve profosyonelce mesleğini yapan nadir bir insan.. Yeni başlamış olmamıza rağmen şimdiden yararını görmeye başladım terapinin.. Henüz bir terapi görmeme rağmen verdiğim harika tavsiyeler sayesinde yeniden kendime olan güvenimi kazanmaya başladım ve hayatı sevmek...Aykut beye teşekkürlerimi iletiyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

 

Burcu TUĞAÇ 
Tarih
22-08-2009 19:28
Mesaj

Mutluluk Yolculuğu TV Program yapımcısıyım. Kendisini konuk aldım. Çocuklarla olan iletişimde problemleri yüzeysel olarak degil, ebeynlerin kendi iç sorunlarından kaynaklanabilecegini ön görerek bir tedavi yolu izliyor olmasından dolayı çocuk sorunlarının doğru teşhisinde başarılı olduğuna inanıyorum. Kendisiyle programda yaptığımız söyleşide izleyicilerimizin yararına bir çok bilgiden istifade ettik. Teşekkür ediyorum. www.mutlulukyolculugu.com 

 

 

Didem Axx 
Tarih
26-08-2010 13:25
Mesaj

Aykut Beyi bu sitede buldum ve kendisiyle görüştüm.İlk görüşmeden itibaren müthiş güven uyandıran bir uzman ve birçok soru işaretimi ilk görüşmede aydınlattı.İşinde uzman; kesinlikle maddi kaygı gözetmeyen,tüm kalbinizle güvenebileceğiniz biri ve kesinlikle doğru seçimdir.Ona birçok konuda minettarım.Bu konuda doktor arayan herkesin bu denli iyi bir doktordan yararlanmasını istediğimden dolayı bu yazıyı yazıyorum.Sürekli hastalarına açık,güleryüzlü,samimi,işinde uzman,ilgili bir doktor.Kendisine herşey için çok teşekkür ederim.Benim ve çocuğum için yaptığı herşey için teşekkür ederim.Kendisine duyduğum saygının ve minnetin sözlükte bir karşılığı yok.

 

 

Meral 
Tarih
11-11-2010 15:43
Mesaj

Benim çocuğumun artikülasyon (konuşma bozukluğu) vardı. 1,5 aylık bir çalışma sonucunda çocuğumdaki bu sorun düzelmeye başladı. İlk geldiğimizde konuşması hiç anlaşılmayan çocuğum şuanda derdini anlatabilir hale geldi. Konuşması anlaşılır hale geldi. Bu durum bizi oldukça mutlu etmektedir. Özellikle bu tür sorunları olan çocukların Aykut bey tarafından tedavi edilip düzeltilebileceğini içtenlikle söylüyorum. Herkese özellikle tavsiye ediyorum. Ve bize bu imkanı tanıyan tavsiye ediyorum ekibine de teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum.

 

 

sinem pişgin 
Tarih
26-03-2009 00:45
Mesaj
Merhaba.benim beş yaşında anasınıfına giden bir oğlum var.Bizim sorunumuz okuldaki davranışlarıyla evdekilerin uyuşmamasıydı,okulda çok gergin kendine güvensizken evde tam tersi bir durum sözkonusuydu.İnternetteki tavsiyeler üzerine aykut beye ulaştım ve onun sayesinde hemen ilk seanstan okulda ve evde olumlu sonuçlar aldım, aykut bey çocuklara yardım ettiği gibi aslında anne ve babalara iyi bir rehber oluyor kesinlikle tavsiye edebilirim.Güven duygusunu geri kazandık,aykut beyle oğlum dikkat çalışmaları yaptılar onlarda olumlu sonuç verdi.Okulda hiç parmak kaldırmazken şimdi her soruya parmak kaldırıp doğru cevaplar veriyormuş.Artık kendine daha güvenli.
 
 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

Ekleyen : aykutakova
 Eklenme Tarihi :
20.7.2012 00:00:00